גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

מהם היתרונות של גירושין בהסכמה?

בוודאי שמעתם על חברים או מכרים שהיו להם מה שנהוג לכנות ״גירושין מכוערים״. אתם לא חייבים לעלות על מסלול של מאבק משפטי רק בגלל שהחלטתם להיפרד או נפגעתם זה מזו בשל הפרידה. גירושין בהסכמה, שנערכים בעזרת איש מקצוע מוסמך ומיומן, יכולים לשמור עליכם ממלחמות מיותרות, לאפשר לכם להגיע להסכם דרך הבנות הדדיות ולצאת לדרך חדשה עם פחות חבלות ויותר כוחות. 

אין צורך לומר שאם יש לכם ילדים, הם יצאו נשכרים ממצב בו שני האנשים שהם הכי זקוקים להם בעולם לא יריבו ביניהם. תחושת הביטחון והאמון שלהם תובטח וגם ההסתגלות למצב החדש תהיה מהירה ורכה יותר. 

מהו סוד ההצלחה של גירושין בהסכמה? 

עו"ד דין לגירושין המתמחה בגירושין בהסכמה יידע כי לפני עריכת ההסכם עצמו, כדאי לערוך תיאום ציפיות וצרכים ברור בין בני הזוג. כלומר, לפני שניגשים לניסוח הסעיפים המעשיים של ההסכם, מומלץ שכל אחד מהצדדים יציג את החששות שלו, את הצרכים שלו בחיים שלאחר הפרידה, האתגרים שהוא צופה, ואת מה שהכי חשוב לו להמשך החיים. ההבנות שמושגות בשלב זה הן שמאפשרות להגיע להסכם גירושין המתחשב בשני הצדדים. 

מדוע מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין לענייני גירושין המתמחה בגישור?

בכדי לעבור את השלב הראשון של בירור צרכים ותיאום ציפיות בהצלחה, מומלץ להיעזר בעורך דין שהוא גם מגשר מיומן. עורך דין שהוא מגשר ילווה את כל התהליך וינחה את בני הזוג באופן שהשיח יהיה מכבד ואפקטיבי, גם כאשר עולים נושאים במחלוקת, ובו בזמן יבטיח שהאינטרסים של שניהם ושל ילדיהם נשמרים.


חווים תקופה לא פשוטה של גירושין?
אנו במשרדו של עו"ד איתיאל היקרי מתמחים בענייני גירושין וכאן כדי לעזור לכם בפתיחת הסכם גירושין.
נסייע לכם בכל דבר שתצטרכו ונלווה אתכם לאורך הדרך.

שיתוף:

כתבות אחרונות

דילוג לתוכן