עורך דין גירושין בנתניה

עורך דין גירושין - כך תקלו על עצמכם באחת התקופות הקשות בחיים

החלטה על גירושין היא החלטה לא פשוטה, במיוחד כשיש כבר ילדים. הליך הגירושין יוצר טלטלה משמעותית לכל בני המשפחה. תקופת הגירושין מורכבת מכל הבחינות: פיזית, רגשית, כלכלית והיא מטלטלת. הסתמכות על עו"ד גירושין תעזור לכם לעבור את התקופה הקשה וגם להתחיל את החיים שאחרי הגירושין בצורה טובה יותר.

המחלוקות העיקריות סביב הגירושין

עיקר המחלוקות בין בני זוג שמתגרשים מתחלקות לשני מישורים: נושא גידול הילדים והנושא הכלכלי.

  • גידול הילדים: המחלוקת סובבת סביב קביעת המשמורת. האם המשמורת משותפת או שהיא ניתנת לאחד מבני הזוג. אם היא ניתנת לאחד, יש לקבוע את הסדרי השהות של בן הזוג השני, נושא שיש סביבו לא מעט מחלוקות
  • המישור הכלכלי: הוא כולל בתוכו את קביעת המזונות. יש לקבוע מזונות שיספקו את צרכי הילדים אך יתאימו גם לרמת ההכנסה של האב. הוא כולל גם את חלוקת הרכוש. על כל צד לוודא שאינו מקופח מבחינת זכויות כספיות, לוודא שאין נכסים שאינו יודע על קיומם, חובות שצבר בן הזוג ועוד.

איך לבחור עורך דין לענייני גירושין?

כאשר בוחרים עורך דין שילווה אתכם לאורך התקופה ויעמוד על זכויותיכם יש לשים לב למספר דברים:

  • מומחה בדיני משפחה: חשוב לשים לב שזהו עורך דין המתמחה בענייני משפחה ומאחוריו תיקי גירושין רבים. שימו לב שזהו לא עורך דין העוסק רוב הזמן בתחומים אחרים ורואה בתיקי הגירושין תחום שולי. יש המנסים את מזלם בקבלת יעוץ משפטי חינם אך בהמשך מבינים שלא ניתן להסתמך עליו באופן בלעדי ופניה לעו"ד מקצועי בתחום היא הכרח.
  • מוכן למאבקים אם נדרש: עורך דין העוסק בתיקי גירושין חייב להיות מוכן לעמוד על הרגליים האחוריות אם נדרש ולהילחם על מנת להשיג למען הלקוח את ההסכם הטוב ביותר שיהיה גם הוגן כלפיו.
  • כימיה טובה: עורך הדין יהפוך באופן טבעי לאחד האנשים הקרובים ביותר אליכם בתקופת הגירושין. פתיחות והבנה עם עורך הדין הם חשובים מאוד.

"ההחלטה להתגרש אף פעם לא קלה, אך דורשת תכנון וחשיבה"

גישור גירושין וגירושין בבית משפט – משימה לעורך דין המתמחה בדיני משפחה

אחת המטרות העיקריות של הליך הגירושין – בין אם הוא מתנהל בגישור ובין אם בבית המשפט – היא לנסח הסכם גירושין המבטיח את האינטרסים והצרכים של בני הזוג ושל ילדיהם לאחר הפרידה. לשם כך נדרשת מומחיותו של עורך דין או מגשר המתמחים בדיני משפחה.

במשרד עורכי דין איתיאל היקרי, ההתמחות שלנו בדיני משפחה תבטיח לכם כי הסכם הגירושין יתייחס לכל אפשרות של שינוי מהותי בנסיבות החיים, המגורים וההכנסות שלכם ושל בן או בת הזוג ממנו התגרשתם. ההסכם יסייע לכם למנוע תופעות של ניכור הורי, ייצור מנגנונים לקבלת החלטות משותפות כשיעלה הצורך, ויבטיח את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם.

נכנסים לתקופה לא פשוטה של גירושין? אנחנו במשרדו של עו"ד איתיאל היקרי מתמחים בדיני משפחה ויש לנו ניסיון רב בתחום. נעמוד לצידכם בכל דבר שתצטרכו.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ חינם
התקשרו כעת