כיצד נעזר בעורך דין מקרקעין בנתניה בעסקאות נדל"ן

כיצד נעזר בעורך דין מקרקעין בנתניה בעסקאות נדל"ן

עסקאות נדל"ן בנתניה דורשות לא פעם את שירותיו של עורך דין מקומי. עורך דין מקרקעין בנתניה יכול לעזור לכם לפתור בעיות, לגלות מידע חשוב ולקדם אתכם על עבר ביצוע עסקה מוצלחת. מתלבטים? לא בטוחים? לפניכם כל הסיבות לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין.

אנשים מבצעים עסקאות נדל"ן רבות כשהם  אינם מודעים למידת הנחיצות והצורך בליווי צמוד של עורך דין מיומן ומקצועי בתחום מקרקעין אמנם, שירותיו של עורך דין מקרקעין בנתניה מוסיפים הוצאה לעסקת הנדל"ן, אך לרוב מדובר בהוצאה סבירה המוכיחה את עצמה המשתלמת לעתיד מגנה ומבטיחה את זכויות הלקוח.

המשיכו לקרוא ותגלו כיצד עורך דין מקרקעין מקצועי יעזור לכם לסגור עסקאות ולהימנע ממצבים שעלולים לעלות לכם ביוקר.

תמצית הדברים: כל היתרונות בעורך דין מקרקעין בנתניה

 • שווה לשכור את שירותיו של עורך דין כי השקעה בו יכולה לחסוך כסף ועוגמת נפש.
 • עורכי דין מוודאים שכל הניירת מנוסחת כראוי ומדווחת לרשויות.
 • עורכי דין יודעים לחפש ולאתר מידע קריטי ושאר בעיות ולנהל עליהם משא ומתן, ובכל מקרה לוודא כי כוונת הלקוח ורצונו יגשימו עצמם בתנאי ההתקשרות החוזית.
 • בעסקאות נדל"ן עליכם להיות מיוצגים על ידי עורך דין מקרקעין שישמור על הזכויות והאינטרסים שלכם.

ניסוח ובדיקת חוזים

גם אם יש לכם כישורי ניהול משא ומתן פנים אל פנים, עליכם לוודא שכל שהסכמתם עליו מנוסח היטב בחוזה משפטי מחייב. עורך דין מקרקעין בנתניה יכול לנהל משא ומתן עבורכם, ולוודא שהחוזה תקף וכפוף לחוקים הרלוונטיים. כמו כן הוא גם יכול לטפל בכל נושא עתידי שעשוי להשפיע על השימוש בנכס. עורך דין מומחה לדיני מקרקעין יכול "לעלות" על כל התקלות המשפטיות, לבצע שינויים בחוזה ולהכניס את הדרישות שלכם לתוכו, ולוודא שאין "מוקשים".

חיפוש מידע על הנכס

שירות נוסף שעורך דין מקרקעין בנתניה יכול לעזור לכם בו הוא חיפוש מידע משפטי חשוב על הנכס. מטרתו לוודא שהנכס המדובר נקי משעבודים או פסקי דין, ובכוחו לגלות האם למוכר יש הזכות החוקית למכור את הנכס. אף על פי שבעידן הדיגיטלי כל אחד יכול לחפש כותרות ברשת, עורך דין יודע בדיוק מה לחפש והיכן, ובידו כלים מקצועיים וגישה קלה ומהירה יותר,  ואשר בשילוב אלה ומתוקף ניסיונו הוא יעשה זאת במהירות גדולה יותר. כאשר הוא חושף מידע בעייתי אזי יכול לייעץ לכם כיצד עליכם לפעול.

ייצוג מוכרים

עורכי דין מייצגים גם את הצד של המוכרים בעסקת הנדל"ן ולא רק את הצד של הקונים. כמוכרים אתם לא פעם חשופים לתביעות, מה גם שעליכם לשמור שהאינטרסים שלכם ייוצגו. עורך דין יכול לבדוק עבורכם המון פרטים, לוודא שהמידע על הנכס גלוי, לנסח חוזה משפטי באופן מקצועי ולוודא שהעסקה שביצעתם תושלם כראוי ואף במקרים מורכבים יותר יידע להגן עליכם בניסוח מתאים. ייצוג מטעם עורך דין מקרקעין בנתניה יכולה להפוך את עסקת המכירה לכמה שיותר פשוטה ומהירה בכפוף לחוק ולפסיקה.

התמודדות עם מצבים מורכבים

עסקאות נדלן לא פעם הופכות למאוד מורכבות וישנם המון פרטים שיש לשים אליהם לב. כך למשל כאשר צד אחד בעסקה מייצג תאגידים, נאמנויות או שותפויות, גם הכנת החוזה ותהליכי המשא ומתן עשויים להיות הרבה יותר ארוכים ומאתגרים. עורך דין מבין טוב יותר את הגבולות החוקיים של מצבים משפטיים מורכבים ויכול לפשט אותם עבורכם. הוא יבטיח שההתקשרות בין שני הצדדים תהיה כפופה לחוק ולפסיקה וינווט במבוך התקנות והחוקים כדי שתוכלו להשלים את העסקה.
עוד, כי עורך הדין מבין את תחשיבי המס ויידע להבטיח כי לא תידרשו לתשלום מס ביתר, וחילופין, ישיאכם עצה כיצד לנהוג על מנת להפחית מתשלומי המס וההיטלים בהתאמה.

בשורה התחתונה: חשוב לשכור עורך דין מקרקעין בנתניה

קבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין מקרקעין בנתניה בעת ביצוע עסקאות נדל"ן בנתניה, כמו גם בכל מקום אחר, היא לא פחות מהגיונית ואפילו מאוד מאוד חשובה עבור שני הצדדים המעורבים בעסקה. בשורה התחתונה: עורך דין מיומן ובקיא בדיני מקרקעין יכול להבטיח שהזכויות והאינטרסים שלכם ישמרו ולוודא שעסקת הנדל"ן חלה בהתאם לחוקים הנהוגים במדינה והרשות המקומית. כמו כן הוא יכול לגרום לכל שהעסקה תתנהל לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים, ותדווח בזמן למיסוי מקרקעין.

שיתוף:

כתבות אחרונות

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

מהם היתרונות של גירושין בהסכמה? בוודאי שמעתם על חברים או מכרים שהיו להם מה שנהוג לכנות ״גירושין מכוערים״. אתם לא חייבים לעלות על מסלול של

הצהרת נגישות

מתן שירות לאנשים עם מוגבלויות הוא בחשיבות עליונה מבחינתנו ואנו עושים ככל שמתאפשר לנו בעניין הנגשת האתר שלנו.

רמת הנגישות באתר

האתר עומד בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ברמת AA.

האתר מקיים את הוראות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

להלן הקווים אשר מנחים אותנו, והתאמות הנגישות שביצענו באתר

 • האתר מותאם לצפייה בדפדפנים הפופולריים גם באמצעות מחשב וגם באמצעות טלפון נייד.
 • הניווט באתר פשוט, ידידותי וברור.
  תכני האתר כתובים בצורה מסודרת ובאופן ברור ומפורט.
 • האתר מותאם למגוון גדלים של מסכים ורזולוציות.
 • הדפים באתר בעלי מבנה פשוט וידידותי לגולשים.
 • לתמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (Alt Text).
 • האתר מאפשר שינוי גודל תצוגה על ידי שימוש במקש Ctrl וגלגלת העכבר.
 • אין באתר שימוש בטקסט מהבהב או באלמנטים לא ברורים.

צבעי האתר מנוגדים בצורה מצוינת וברורה.​

למרות מאמצינו להנגיש את האתר, עלולים להיות פרטים שלא הונגשו בצורה מושלמת או שטרם הונגשו.

אם נתקלתם בפרט כזה – אנא אל תהססו לפנות אלינו במייל: eetiel@eetiel-law.co.il

אנו נמשיך לפעול למען הנגשת האתר ככל יכולתנו.

הצהרת נגישות עסק
העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופן הבא:
 • חניה נגישה
 • העסק נותן שירות בבית הלקוח או במקום אחר מונגש לבחירת הלקוח
דילוג לתוכן