צוות המשרד עומד לרשותכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עורך דין גירושין

 

עורך דין גירושין - כך תקלו על עצמכם באחת התקופות הקשות בחיים

 
החלטה על גירושין היא החלטה לא פשוטה, במיוחד כשיש כבר ילדים. הליך הגירושין יוצר טלטלה משמעותית לכל בני המשפחה. תקופת הגירושין מורכבת מכל הבחינות: פיזית, רגשית, כלכלית והיא מטלטלת. הסתמכות על עו"ד גירושין תעזור לכם לעבור את התקופה הקשה וגם להתחיל את החיים שאחרי הגירושין בצורה טובה יותר.
 

המחלוקות העיקריות סביב הגירושין

 
עיקר המחלוקות בין בני זוג שמתגרשים מתחלקות לשני מישורים: נושא גידול הילדים והנושא הכלכלי.

  • גידול הילדים: המחלוקת סובבת סביב קביעת המשמורת. האם המשמורת משותפת או שהיא ניתנת לאחד מבני הזוג. אם היא ניתנת לאחד, יש לקבוע את הסדרי הראיה של בן הזוג השני, נושא שיש סביבו לא מעט מחלוקות
  • המישור הכלכלי: הוא כולל בתוכו את קביעת המזונות. יש לקבוע מזונות שיספקו את צרכי הילדים אך יתאימו גם לרמת ההכנסה של האב. הוא כולל גם את חלוקת הרכוש. על כל צד לוודא שאינו מקופח מבחינת זכויות כספיות, לוודא שאין נכסים שאינו יודע על קיומם, חובות שצבר בן הזוג ועוד.
 
עורך דין גירושין
 

איך לבחור עורך דין גירושין?

 
כאשר בוחרים עורך דין שילווה אתכם לאורך התקופה ויעמוד על זכויותיכם יש לשים לב למספר דברים:

  • מומחה בדיני משפחה: חשוב לשים לב שזהו עורך דין המתמחה בדיני משפחה ומאחוריו תיקי גירושין רבים. שימו לב שזהו לא עורך דין העוסק רוב הזמן בתחומים אחרים ורואה בתיקי הגירושין תחום שולי. יש המנסים את מזלם בקבלת יעוץ משפטי חינם אך בהמשך מבינים שלא ניתן להסתמך עליו באופן בלעדי ופניה לעו"ד מקצועי בתחום היא הכרח.
  • מוכן למאבקים אם נדרש: עורך דין העוסק בתיקי גירושין חייב להיות מוכן לעמוד על הרגליים האחוריות אם נדרש ולהילחם על מנת להשיג למען הלקוח את ההסכם הטוב ביותר שיהיה גם הוגן כלפיו.
  • כימיה טובה: עורך הדין יהפוך באופן טבעי לאחד האנשים הקרובים ביותר אליכם בתקופת הגירושין. פתיחות והבנה עם עורך הדין הם חשובים מאוד.
 
 

 
נכנסים לתקופה לא פשוטה של גירושין?
אנחנו במשרדו של עו"ד איתיאל היקרי מבינים בדיני משפחה ויש לנו ניסיון רב בתחום.
נעמוד לצידכם בכל דבר שתצטרכו.
 
 
צרו קשר עם המשרד לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: 072-3269250