צוות המשרד עומד לרשותכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עורך דין מקרקעין

 

איך לבחור עורך דין מקרקעין?

 
כל מי שעסק במכירה או קנייה של בית, ונדל"ן בכלל, יוכל להעיד עד כמה זהו עניין מורכב מכל הבחינות: כלכלית, בירוקרטית וגם משפטית. עסקת מקרקעין דורשת לא רק הגעה להסכמה בין קונה ומוכר, אלא מעורבות רשויות שונות, בין אם בכל הקשור לתב"ע, להיטלים כמו מס שבח והיטל השבחה, רישום בעלות ועוד. לכן, אחד הצעדים הראשונים שיש לעשות לפני שנכנסים לעסקה כזו הוא בחירת עורך דין מתאים שיוכל לייצג אתכם נאמנה הן מול הקונה/מוכר והן מול הגורמים האחרים.
 

גם שכירות היא עסקת נדל"ן לכל דבר

 
אמנם בפתיח הזכרנו עסקאות מכר או רכש של דירה, אך יש לציין כי בתוך עסקאות נדל"ן כלולה גם השכרת דירה. אמנם חוזה בין שוכר למשכיר הוא חוזה ארעי אך במציאות של היום, בה השכירות חוצה מעמדות וכבר מזמן אינה פתרון מגורים זול לסטודנטים, חשוב שגם חוזה שכירות יהיה הוגן. ישנם לא מעט שוכרים שמתבססים על השכירות לטווח ארוך ולא לשנה או שנתיים. לכן, גם חוזה שכירות מומלץ לנסח בעזרת עורך דין מקרקעין שיעמוד על הזכויות שלכם כשוכרים.
 
מקרקעין
 

בדיקה ראשונה - האם עורך הדין מתמחה במקרקעין

 
סעיפי החוק הרבים של חוק המקרקעין והתיקונים הרבים שנעשו במרוצת השנים דורש ידע מעמיק בתחום. לא כל עורך דין הוא עורך דין מקרקעין וחשוב מאוד לוודא שעורך הדין אותו אתם בוחרים הוא עורך דין מקרקעין בעל שנות ניסיון רבות בתחום. רק עורך דין מקרקעין מנוסה ידע לכוון אתכם לאורך המשא ומתן עם המוכר/קונה לקראת עסקה מוצלחת. הוא גם ינחה אתכם באופן מדויק כיצד יש לפעול בכל הקשור לבירוקרטיה, המצאת מסמכים לרשויות ועוד.
 

בדיקה שניה - מהי ההתמחות בתוך תחום המקרקעין

 
כדאי גם לבדוק מהי ההתמחות של עורך הדין בתוך עולם הנדל"ן הסבוך. האם הוא מתמחה בעיקר ברכישת דירות מול קבלן? רכישת דירות יד שניה? נדל"ן עסקי? כל הנושא של תמ"א 38 או פינוי בינוי? כפי שאתם משקיעים את כל כולכם במציאת הנכס הנכון עבורכם, כך השקיעו יותר, גם מבחינת חיפוש וגם מבחינת התקציב, בעורך דין מומחה שייצג את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר וישיג את העסקה הטובה ביותר.

עומדים לפני עסקת נדל"ן? משרד עו"ד איתיאל היקרי בנתניה עוסק בכל הקשור לדיני מקרקעין. מאחוריו פסקי דין מובילים בתכנון ובבנייה, והוא ישמח לעמוד לרשותכם.
 
 
צרו קשר עם המשרד לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: 072-3269250