צוות המשרד עומד לרשותכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עורך דין דיני משפחה

 

עורך דין דיני משפחה - לשמור על היקרים לכם גם במשבר או במחלוקת

 
תחום דיני משפחה הוא תחום מורכב מאוד בעולם המשפטי. משפחה היא מעגל האנשים הקרוב ביותר לאדם, וכאשר עולות סוגיות משפטיות בתוך מעגל האנשים הקרוב ביותר יש בכך טלטלה ולכן חשוב שיהיה עוגן חזק להיאחז בו ברגעים לא פשוטים אלה. במדינת ישראל ישנו נדבך נוסף בכל הקשור לדיני משפחה והוא הדת. דיני משפחה הם הדינים המרכזיים בהם ניכר השילוב של דת ומדינה והדבר מבלבל רבים המגיעים לעסוק בדינים אלה. מסיבות אלה, חשוב להיות מלווים בעורך דין דיני משפחה מומחה בתחום המכיר היטב את החוקים העוסקים בדיני משפחה על כל סעיפיהם.
 

במה עוסקים דיני משפחה?

 
דיני משפחה עוסקים בכל המחלוקות המשפטיות העלולות לצוץ בחייה של משפחה. בשל הקרבה הגדולה בין אנשים והקושי להפריד בין שכל לרגש, ישנו מקום חשוב לעורך הדין שיעשה סדר בדברים. ישנם נושאים רבים הכלולים בתוך דיני משפחה, ביניהם:
 
  • הליכי גירושין: על כל המחלוקות הצצות במהלכם כמו משמורת, מדור, פירוק שותפות ועוד.
  • צוואה וירושה: חלוקת ירושה גורמת פעמים רבות לסכסוכים משפטיים, בין אם כאשר צוואה שהשאיר אחריו אדם אינה ברורה מספיק ובין אם ישנו ניסיון של אחד מבני המשפחה לקבל חלק מהירושה שלא על פי הצוואה
  • הסכמי ממון: בשנים האחרונות, ככל שעולה שיעור הגירושין, יותר ויותר זוגות מעדיפים להסדיר את נושא חלוקת הרכוש כבר עם התקדמותם לקראת נישואין. הדבר חוסך מאבקים וקשיים שגם ככה קיימים בתקופה רגישה כמו תקופת הגירושין.
  • ידועים בציבור: בישראל ישנו הבדל בין זוגות הנושאים כדת וכדין לבין זוגות ידועים בציבור, זוגות המקיימים משק בית משותף ממש כמו זוגות נשואים לא נישאו. כך גם לגבי זוגות הנשואים בנישואין אזרחיים. עו"ד מומחה בדיני משפחה עוסק בכל הסוגיות שיכולות להתעורר אצל זוגות אלה.
 
עורך דין דיני משפחה
 

איך לבחור עורך דין דיני משפחה?

 
כפי שציינו, תחום דיני משפחה הוא תחום שונה מיתר תחומי המשפט. אנשים הפונים לעורך דין בתחום המשפחה ובמיוחד גירושין נמצאים בתקופה לא פשוטה בחייהם וגם השכלתנים ביותר פועלים לא מעט מהרגש. לכן, חשוב למצוא עורך דין שיהיה אפשר להישען עליו, שיהיה חזק כמו סלע בטלטלות שעוברות על הלקוח. היציבות והחוזק באים כמובן מתוך ידע ובקיאות בתחום ושנים של ניסיון.

משרדו של עו"ד איתיאל היקרי בנתניה מטפל בין היתר בדיני משפחה וירושה, כולל במצבים סבוכים והתנגדויות. צוות המשרד דוגל במתן שירות אישי, ששם את הלקוח בראש סדר העדיפויות.
 
 
צרו קשר עם המשרד לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: 072-3269250